Kia K4 Hybrid oficjalnie trafia do sprzedaży w Polsce. Kompaktowa pełna hybryda o mocy 154 KM kosztuje od 124 990 zł za hatchbacka i 130 990 zł za kombi. Producent deklaruje zużycie paliwa od 4,7 do 5,2 l/100 km WLTP, a bagażnik odmiany HEV mieści 438 litrów w hatchbacku lub 604 litry w kombi. Pierwsze samochody mają dotrzeć do polskich salonów w grudniu 2026 roku.
Najważniejsze informacje
- Cena: od 124 990 zł za hatchbacka i 130 990 zł za kombi. Dostępne wersje M, L i GT-Line.
- Napęd: pełna hybryda 1.6 GDI HEV o mocy systemowej 154 KM, przekładnia 6DCT i spalanie od 4,7 do 5,2 l/100 km WLTP.
- Bagażnik: 438 do 1217 litrów w hatchbacku oraz 604 do 1439 litrów w kombi.
- Wymiary: długość 4440 mm lub 4695 mm, szerokość 1850 mm i rozstaw osi 2720 mm.
- Dostawy: pierwsze egzemplarze w polskich salonach zapowiedziano na grudzień 2026 roku.
Ile kosztuje Kia K4 Hybrid w Polsce i jakie wyposażenie można zamówić?
Ceny Kii K4 Hybrid rozpoczynają się od 124 990 zł, a szczegółowy polski cennik obowiązuje od 13 października 2026 roku. Hatchback w podstawowej wersji M kosztuje 124 990 zł, odmiana L została wyceniona na 137 490 zł, a GT-Line na 158 490 zł. W przypadku większego kombi ceny wynoszą odpowiednio 130 990 zł, 145 990 zł i 166 990 zł. Dopłata do nadwozia Sportswagon to 6000 zł w wersji M oraz po 8500 zł w wersjach L i GT-Line. Wszystkie sześć konfiguracji korzysta z tego samego układu hybrydowego o mocy 154 KM, więc wybór droższej odmiany oznacza przede wszystkim dodatkowe wyposażenie.
Kia K4 Hybrid. Ceny w Polsce
M: hatchback 124 990 zł, kombi 130 990 zł.
L: hatchback 137 490 zł, kombi 145 990 zł.
GT-Line: hatchback 158 490 zł, kombi 166 990 zł.
Oferta obejmuje również dodatkowe pakiety wyposażenia. Pakiet Smart dla wersji M kosztuje 6900 zł w hatchbacku i 7900 zł w kombi, pakiet zimowy wyceniono na 1500 zł, a Business Line dla wersji L na 10 000 zł. W kombi GT-Line można zamówić okno dachowe za 3500 zł. Przykładowo hatchback M z pakietem Smart kosztuje 131 890 zł, a kombi M z tym pakietem 138 890 zł. Ostateczna kwota zależy od konfiguracji, dlatego przed zamówieniem warto zestawić cenę pakietów z wyposażeniem droższych odmian.
Jak działa napęd Kia K4 HEV o mocy 154 KM i ile spala paliwa?
Kia K4 Hybrid wykorzystuje pełny układ hybrydowy o mocy 154 KM, który nie wymaga ładowania z gniazdka. Napęd łączy wolnossący silnik benzynowy 1.6 GDI o pojemności 1580 cm³, rozwijający 102 KM i 141 Nm, z silnikiem elektrycznym o mocy 61 KM. Za przeniesienie napędu odpowiada sześciobiegowa przekładnia dwusprzęgłowa 6DCT. Kia rozwija własne technologie hybrydowe od początku lat 90., stawiając na autorskie silniki, akumulatory i automatyczne skrzynie biegów. Producent podkreśla, że zastosowanie przekładni dwusprzęgłowej pozwala ograniczyć charakterystyczne dla części hybryd z przekładnią bezstopniową utrzymywanie wysokich obrotów podczas intensywnego przyspieszania.
Odmiana HEV otrzymała elektroniczny system sterowania przekładnią shift-by-wire z wybierakiem przy kolumnie kierownicy. Dzięki temu projektanci mogli zmienić układ konsoli środkowej i wygospodarować dodatkowe schowki. Łopatki przy kierownicy umożliwiają zmianę przełożeń albo regulowanie intensywności odzyskiwania energii podczas zwalniania. Według oficjalnej informacji prasowej Kia Polska zużycie benzyny wynosi od 4,7 do 5,2 l/100 km WLTP, a emisja CO₂ od 106 do 119 g/km. Przy zbiorniku paliwa o pojemności 42 litrów teoretyczny zasięg wynosi około 808 do 894 km. Jest to wynik matematyczny oparty na katalogowym spalaniu, a nie rezultat testu drogowego. Prędkość maksymalna hatchbacka wynosi 174 km/h, a kombi 173 km/h. Producent nie przedstawił jeszcze kompletnych danych dotyczących przyspieszenia.
Kia K4 Hybrid hatchback czy kombi? Bagażnik, wymiary i bezpieczeństwo
Kia K4 Hybrid w wersji kombi oferuje bagażnik o pojemności 604 litrów, podczas gdy hatchback mieści 438 litrów. Po złożeniu tylnych siedzeń przestrzeń ładunkowa wzrasta odpowiednio do 1439 oraz 1217 litrów. Kombi zapewnia więc dodatkowe 166 litrów przy rozłożonej kanapie i 222 litry po jej złożeniu. Hatchback mierzy 4440 mm długości, a Sportswagon 4695 mm. Oba nadwozia mają 1850 mm szerokości oraz rozstaw osi 2720 mm. Tylna kanapa jest dzielona w proporcji 60:40, natomiast kombi może oferować schowki pod podłogą, siatkę oddzielającą przestrzeń bagażową od pasażerskiej i elektrycznie sterowaną klapę bagażnika. Dla rodziny przewożącej wózek dziecięcy, większe walizki lub sprzęt sportowy dodatkowa przestrzeń może być ważniejsza niż bogatsze wyposażenie hatchbacka.
Projekt samochodu powstał zgodnie z filozofią stylistyczną „Przeciwieństwa, które się uzupełniają”, a jedną z jego charakterystycznych cech jest oświetlenie LED Star Map. W kabinie zastosowano układ wyświetlaczy obejmujący centralny ekran multimedialny 12,3 cala i dotykowy panel klimatyzacji 5,3 cala. Wersja M dysponuje także 4-calowym wyświetlaczem komputera pokładowego, natomiast L otrzymuje cyfrowy zestaw wskaźników 12,3 cala. Bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto są standardowe we wszystkich odmianach. W bogatszych konfiguracjach dostępne są elektrycznie regulowany fotel kierowcy, podgrzewane i wentylowane fotele, podgrzewane skrajne miejsca tylnej kanapy, cyfrowy kluczyk oraz system Kia Connect z aktualizacjami OTA. GT-Line otrzymuje seryjnie nagłośnienie Harman Kardon z siedmioma głośnikami i subwooferem.
Już podstawowa Kia K4 Hybrid M ma siedem poduszek powietrznych, autonomiczne hamowanie awaryjne FCA 1.5, asystenta utrzymania środka pasa LFA, aktywny tempomat SCC 2 z funkcją Stop & Go i asystenta jazdy autostradowej. Wśród dodatkowych technologii, dostępnych zależnie od konfiguracji, producent wymienia FCA2 z aktywną korektą toru jazdy, system zapobiegania kolizjom podczas cofania RCCA, podgląd martwego pola BVM i system BCA. Rozbudowany asystent jazdy autostradowej HDA 2.0 wspomaga utrzymywanie odstępu i położenia na pasie oraz wybrane manewry zmiany pasa. Dostępne są także kamery SVM, zapewniające obraz otoczenia samochodu. Wybierając wersję wyposażenia, trzeba sprawdzić, które funkcje są standardowe, a które wymagają wykupienia pakietu.
Najtańszą propozycją pozostaje hatchback M za 124 990 zł, ale dopłata 6000 zł do kombi M może być uzasadniona dodatkową przestrzenią bagażową. W wersjach L i GT-Line różnica wynosi 8500 zł. Wcześniejsze plany dotyczące modelu opisywaliśmy w materiale o nowej Kii K4 i rozwoju jej gamy napędowej. Obecnie K4 oferuje zarówno pełną hybrydę, jak i benzynowe jednostki 1.0 T-GDI o mocy 115 KM oraz 1.6 T-GDI o mocy 150 lub 180 KM. Dzięki temu kupujący mogą wybrać napęd odpowiedni do własnego sposobu użytkowania.
Kiedy Kia K4 Hybrid trafi do polskich salonów i jakie ma warunki finansowania?
Pierwsze egzemplarze Kii K4 Hybrid mają pojawić się w polskich salonach w grudniu 2026 roku, a zamówienia są już przyjmowane. Kia oferuje siedmioletnią gwarancję producenta z limitem przebiegu 150 000 km, zgodnie z jej warunkami. Dostępny jest także promocyjny kredyt 50/50 z RRSO 0 procent. Oferta finansowania jest przewidziana do 31 grudnia 2026 roku, a przyznanie kredytu zależy między innymi od oceny zdolności kredytowej. Przed podpisaniem umowy trzeba potwierdzić aktualne warunki promocji u dealera, sprawdzić całkowitą kwotę do zapłaty oraz termin odbioru wybranej konfiguracji.
Kia K4 HEV dołącza do hybrydowej oferty obejmującej Sorento, Sportage, Niro i Seltosa, a na polskim rynku będzie rywalizować między innymi z Toyotą Corollą Hybrid. Jej mocnymi argumentami są deklarowane niskie spalanie, duży bagażnik w kombi, bogate wyposażenie oraz gwarancja. Dla klienta flotowego szczególne znaczenie mogą mieć koszty użytkowania i wartość rezydualna, natomiast dla rodziny przestronność oraz dostępność systemów bezpieczeństwa. Kolejne polskie cenniki i premiery publikujemy w dziale Aktualności motoryzacyjne.
Werdykt 4rings.pl
Kia K4 Hybrid uzupełnia gamę modelu o pełną hybrydę 154 KM, która według producenta ma zużywać od 4,7 l benzyny na 100 km. Hatchback M za 124 990 zł wygląda na rozsądny punkt wejścia do oferty, natomiast kombi M kosztujące od 130 990 zł zapewnia dodatkowe 166 litrów bagażnika. Przy wyborze droższych odmian warto zestawić ich wyposażenie z cenami pakietów, ponieważ napęd pozostaje taki sam. Ostateczną ocenę opłacalności będzie można przygotować po niezależnych testach rzeczywistego spalania i porównaniu kosztów użytkowania z konkurentami.
