4rings.pl
Ceny

Audi A2 e-tron od 175 000 zł. Zamówienia w Polsce już ruszyły

Audi A2 e-tron elektryczny kompakt 2026
Audi A2 e-tron ma otwierać elektryczną gamę marki w klasie kompaktowej. Foto: materiały prasowe Audi.

Audi rozpoczęło przyjmowanie zamówień na A2 e-tron w Polsce. Nowy punkt wejścia do elektrycznej gamy marki kosztuje od 175 000 zł, a krajowa oferta obejmuje cztery wersje o mocy od około 170 do 326 KM, trzy pojemności akumulatorów oraz maksymalnie 644 km zasięgu WLTP. Dla przedsiębiorców przygotowano również Audi Perfect Lease z ratą od 983 zł netto miesięcznie przy określonych warunkach finansowania.

Najważniejsze informacje

Cena od 175 000 zł
Wersje mocy około 170, 190, 231 i 326 KM
Akumulatory 52, 61 i 84 kWh
Maksymalny zasięg gamy do 644 km WLTP
Zamówienia już przyjmowane w Polsce
Perfect Lease od 983 zł netto miesięcznie przy określonych warunkach

Ile kosztuje Audi A2 e-tron w Polsce?

Polski cennik Audi A2 e-tron rozpoczyna się od 175 000 zł za wersję o mocy około 170 KM z akumulatorem 52 kWh. Kolejne odmiany kosztują 190 900 zł, 222 800 zł oraz 235 000 zł. Różnica między najtańszym i najmocniejszym wariantem wynosi dokładnie 60 000 zł.

Audi A2 e-tron. Polski cennik

125 kW, około 170 KM, 52 kWh od 175 000 zł
140 kW, około 190 KM, 61 kWh od 190 900 zł
170 kW, około 231 KM, 84 kWh od 222 800 zł
240 kW, około 326 KM, 84 kWh od 235 000 zł

Największa dopłata pojawia się przy przejściu z wersji 190 KM z akumulatorem 61 kWh do odmiany 231 KM z baterią 84 kWh. Różnica wynosi 31 900 zł. Z kolei pomiędzy wersją 231 KM a topową odmianą 326 KM, które korzystają z tego samego akumulatora 84 kWh, trzeba dopłacić tylko 12 200 zł.

Audi A2 e-tron widziane z boku
Audi A2 e-tron jest dostępne w Polsce w czterech wersjach mocy, od około 170 do 326 KM. Foto: materiały prasowe Audi.

Aktualny polski komunikat podaje maksymalnie 644 km zasięgu WLTP. Podczas światowej premiery Audi informowało wcześniej o maksymalnie 646 km. Pełne dane dotyczące baterii, zużycia energii, ładowania i poszczególnych konfiguracji opisaliśmy już w materiale o Audi A2 e-tron i jego danych technicznych.

Co Audi A2 e-tron oferuje w standardzie?

Nawet bazowe Audi A2 e-tron otrzymuje rozbudowany zestaw systemów wspomagania, wyposażenia komfortowego i oświetlenia LED. W standardzie znalazły się między innymi adaptacyjny asystent prędkości, Audi drive select, Audi parking system plus z sygnalizacją odległości, kamera cofania, komfortowy kluczyk z Safe Lock, komfortowe otwieranie pokrywy bagażnika, ogrzewanie postojowe, klimatyzacja, pakiet oświetlenia Ambiente oraz reflektory LED z przodu i z tyłu.

Wersje 125 i 140 kW standardowo otrzymują felgi o średnicy 18 cali. Mocniejsze odmiany 170 i 240 kW wyjeżdżają z fabryki na kołach 19 cali.

Wnętrze Audi A2 e-tron 2026
Wnętrze Audi A2 e-tron. W wyposażeniu standardowym znalazły się rozbudowane systemy cyfrowe, komfortowe i wspomagające kierowcę. Foto: materiały prasowe Audi.

A2 e-tron dołącza tym samym do coraz szerszej grupy samochodów elektrycznych oferowanych oficjalnie na polskim rynku.

Ile kosztują pakiety wyposażenia Audi A2 e-tron?

Audi przygotowało trzy główne pakiety wyposażenia dodatkowego, które kosztują od 5 700 do 12 000 zł. Najtańszy jest pakiet Technology, natomiast Comfort skupia się na fotelach i ogrzewaniu, a Exterieur zmienia przede wszystkim wygląd samochodu.

Pakiety wyposażenia

Technology 5 700 zł
Comfort 8 600 zł
Exterieur 11 290 lub 12 000 zł zależnie od wersji

Pakiet Technology obejmuje reflektory Matrix LED, tylne światła LED pro, pakiet infotainment Connectivity oraz Ambiente plus. Comfort dodaje między innymi elektrycznie regulowane przednie fotele z pamięcią ustawień kierowcy i lusterek, sportowe fotele oraz pakiet zimowy z ogrzewaniem kierownicy i siedzeń.

Pakiet Exterieur zawiera między innymi felgi Audi Sport, stylistykę S line Exterieur, przyciemniane szyby oraz lakier metaliczny. Jego cena zależy od wybranej wersji napędowej.

Łukasz Zadworny, dyrektor marki Audi, podkreśla przy okazji polskiej premiery: „Konfigurując lokalną ofertę zadbaliśmy szczególnie o atrakcyjność pakietów wyposażenia”.

Audi A2 e-tron 2026 widziane z przodu
Audi A2 e-tron może zostać rozbudowane o pakiety Comfort, Technology oraz Exterieur. Foto: materiały prasowe Audi.

Jak wygląda Audi Perfect Lease dla A2 e-tron?

Reklamowana rata od 983 zł netto miesięcznie dotyczy bazowego A2 e-tron 125 kW kosztującego 175 000 zł brutto i wymaga spełnienia konkretnych warunków. Umowa Audi Perfect Lease jest przygotowana dla przedsiębiorców na 24 miesiące, z opłatą wstępną wynoszącą 10 procent oraz rocznym limitem przebiegu 15 000 km.

Audi Perfect Lease

Samochód A2 e-tron 125 kW
Cena auta 175 000 zł brutto
Rata od 983 zł netto miesięcznie
Opłata wstępna 10 procent
Okres 24 miesiące
Limit przebiegu 15 000 km rocznie

Zmiana okresu umowy, wysokości opłaty wstępnej, limitu kilometrów albo konfiguracji samochodu wpłynie na wysokość miesięcznej raty. Dlatego kwoty 983 zł netto nie należy traktować jako uniwersalnej raty dla każdego A2 e-tron.

Audi A2 e-tron widziane z tyłu
Audi A2 e-tron można już zamawiać w autoryzowanych salonach Audi w Polsce. Foto: materiały prasowe Audi.

Kiedy pierwsze Audi A2 e-tron trafią do klientów?

Audi rozpoczęło produkcję A2 e-tron w Ingolstadt 10 września 2026 roku, a wcześniejszy komunikat premierowy zapowiadał rozpoczęcie pierwszych dostaw w grudniu. Od 17 września samochód można już oficjalnie zamawiać w autoryzowanych salonach Audi w Polsce.

Najważniejszą zmianą dla polskiego klienta jest więc przejście od zapowiedzi technicznej do rzeczywistej oferty handlowej. Znamy pełny cennik, warianty mocy, pojemności baterii, ceny pakietów oraz przykładowe finansowanie. Przy wyborze konkretnej odmiany warto szczególnie porównać zasięg danej konfiguracji oraz różnicę 12 200 zł pomiędzy wersjami 231 i 326 KM.

Werdykt 4rings.pl

Audi A2 e-tron zaczyna się od 175 000 zł, ale polski cennik robi się szczególnie ciekawy na jego szczycie. Dopłata z wersji 231 KM do odmiany 326 KM wynosi tylko 12 200 zł, podczas gdy obie korzystają z akumulatora 84 kWh. Nie oznacza to automatycznie, że topowa wersja będzie najlepszym wyborem dla każdego, ale przy konfiguracji samochodu zdecydowanie warto zestawić te dwie odmiany bezpośrednio. Dla klientów, którym bardziej zależy na cenie i codziennym użytkowaniu niż osiągach, bazowe wersje pozostają wyraźnie tańszym wejściem do elektrycznej gamy Audi.

Podziel się

Czytaj więcej

Złoty Volkswagen ID. Tiguan 2027, elektryczny SUV pokazany od przodu pod kątem w studiu
Aktualności

Volkswagen ID. Tiguan debiutuje. 600 km zasięgu, znamy cenę w Niemczech

Audi RS 5 Avant obok bolidu Audi R26 zespołu Audi Revolut F1 Team przed Grand Prix Singapuru 2026
Aktualności

Audi RS 5 wyprzedane na 2026 rok. Teraz błyszczy w Formule 1

Pobrałem oficjalny komunikat BMW Group PressClub Polska bezpośrednio. Wszystkie podane w artykule dane techniczne są dokładnie potwierdzone co do liczby, ale artykuł pomija bardzo dużo materiału ze źródła — w tym podstawowe wymiary nadwozia, które nie pojawiają się w ogóle. **Krytycznie pominięte: wymiary zewnętrzne.** Komunikat zawiera osobną sekcję z wymiarami, która w artykule nie pojawia się wcale: długość 4782 mm, szerokość 1895 mm, wysokość 1635 mm, rozstaw osi 2897 mm. To podstawowa dana dla SUV-a, zwykle oczekiwana w takim artykule. **Pominięte: systemy wspomagania kierowcy SAE poziomu 2 i BMW Symbiotic Drive.** Komunikat poświęca temu osobny akapit i pytanie w sekcji Q&A: iX3 M60 xDrive oferuje asystenta autostradowego umożliwiającego jazdę bez trzymania rąk na kierownicy przy prędkości do 130 km/h, we współpracy z systemem BMW Symbiotic Drive. Artykuł nie wspomina o tym w ogóle, mimo że to istotna funkcja z punktu widzenia kupującego. **Pominięte: funkcja Soft Stop.** Komunikat opisuje ją jako "najbardziej płynny proces zatrzymywania pojazdu w historii BMW" — samochód zatrzymuje się wyłącznie za pomocą rekuperacji, bez użycia hamulców konwencjonalnych w codziennej eksploatacji. Ciekawy, konkretny szczegół techniczny, całkowicie nieobecny w artykule. **Inne istotne pominięcia:** 1. **Heart of Joy działa dziesięć razy szybciej niż dotychczasowe systemy** — artykuł wspomina sam komputer, ale pomija tę konkretną liczbę z nagłówka komunikatu. 2. **Hamulce M Sport dostępne z czerwonymi lub niebieskimi zaciskami** — pominięte. 3. **Trzy warianty aranżacji wnętrza i siedem rodzajów tapicerki**: standardowo czarna Veganza z materiałem M PerformTex; opcjonalnie Contemporary (Black, Castanea, Digital White, Agave Green) oraz BMW Individual ze skórą Merino; opcjonalnie dwukolorowe fotele M Sport Adelaide Grey — bogaty opis wnętrza całkowicie pominięty w artykule. 4. **Inspiracja wyścigowa reflektorów M Yellow Lights**: punktem odniesienia był samochód wyścigowy BMW M Hybrid V8 — ciekawy kontekst motorsportowy, nieobecny w artykule. 5. **Elementy świetlne przy nerkach BMW**: trzy segmenty inspirowane paskami BMW M — pominięte. 6. **Łopatki przy kierownicy do aktywnego wpływania na charakterystykę układu M eDrive**, przyciski Boost Mode i M Mode — pominięte. 7. **Pakiet BMW Digital Premium i aplikacje M** (M Cockpit, M Drag Meter) — pominięte. 8. **Style My Modes: Relaxed, Balanced, Excited** — pominięte. 9. **Szósta generacja technologii M eDrive**: nowy silnik EESM, akumulatory z ogniwami cylindrycznymi, możliwość ładowania dwukierunkowego — artykuł opisuje tylko fragment tych zmian (falownik 420 A, przełożenie przekładni), pomijając kontekst "szóstej generacji" i ładowanie dwukierunkowe. 10. **Relingi dachowe w kolorze Black high-gloss** — pominięte. 11. **Spojler dachowy M zwiększający docisk tylnej osi** — artykuł wspomina sam spojler, ale nie jego funkcję aerodynamiczną. **W pełni potwierdzone:** - 450 kW/612 KM, 875 Nm, 0–100 km/h w 3,9 s, 240 km/h — dokładnie zgodne. - 108,7 kWh użytecznej pojemności, architektura 800 V — dokładnie zgodne. - Zasięg do 754 km WLTP, zużycie 20,5–17,6 kWh/100 km — dokładnie zgodne. - Ładowanie DC do 400 kW, +340 km w 10 minut (ISO 12906, WLTP), AC do 22 kW — dokładnie zgodne. - Falownik 420 A zamiast 300 A, zmienione przełożenie przekładni — dokładnie zgodne. - Zamówienia od końca stycznia 2027, produkcja od wiosny 2027 w Debreczynie — dokładnie zgodne. - Adaptacyjne zawieszenie M, sportowy układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu, mechanizm różnicowy M Sport, dodatkowe łączniki stabilizatora, usztywnienia przedniej części — dokładnie zgodne. - 21-calowe obręcze M standardowo, do 22 cali opcjonalnie — dokładnie zgodne. - Pakiety M Sport Exterior i BMW Iconic Glow, reflektory M Yellow Lights (tylko ze światłami mijania, zależnie od rynku) — dokładnie zgodne. - BMW Panoramic iDrive z OS X, ekran 17,9 cala, BMW 3D Head-Up Display opcjonalnie — dokładnie zgodne. - Fotele M Sport z masażem, Harman Kardon 13 głośników/430 W — dokładnie zgodne. - Heart of Joy i BMW M Dynamic Performance Control — dokładnie zgodne. Rekomendacja: dodanie wymiarów nadwozia to absolutne minimum do uzupełnienia — ich brak jest zauważalny w artykule o nowym modelu SUV-a.
Aktualności

BMW iX3 M60 xDrive debiutuje z mocą 612 KM i zasięgiem do 754 km

MINI Countryman Untamed Edition podczas jazdy asfaltową drogą na tle gór i lasu
Aktualności

MINI Countryman Untamed Edition debiutuje. Co dostanie wersja na wyprawy?

Niebieski Jaguar Type 01 widoczny od tyłu i z boku w betonowym przejeździe
Aktualności

Jaguar Type 01 debiutuje. Elektryczne GT ma do 1030 KM

Audi Q9 podczas odsłonięcia na premierowym pokazie w Warszawie
Aktualności

Audi Q9 zadebiutowało w Polsce. Cena od 516 600 zł